Tani Hostel Poznań

Piękne wnętrza, profesjonalna obsługa i fantastyczni ludzie. To wszystko w jednym miejscu, które czeka na odwiedzających stolicę Wielkopolski.

Nasz tani hostel w Poznaniu to specjalnie zaprojektowana przestrzeń, która oferuje otwartość oraz komfortowe noclegi. Poprzez swój pobyt nasi goście wspierają ważne akcje i cele społeczne Grupy Stonewall. Hostel Poznań tanio? Te trzy słowa idealnie oddają charakter tego miejsca.

Świetne i tanie hostele Poznań

Najlepsze miejscówki, to te tworzone przez ludzi z pasją. Nasz hostel to właśnie jednak z takich propozycji. Poznań zachęca rzesze turystów, aby spędzić w nim dłuższy lub krótszy urlop. Nasza oferta noclegów, to nie tylko komfortowe łóżka czy klimatyczny wystrój, które umożliwią wygodny wypoczynek oraz regenerację sił. Staramy się, aby żadna osoba nie czuła się u nas wykluczona, także pod względem ekonomicznym, z tego powodu oferujemy tanie hostele. Poznań daje teraz szansę każdemu, kto chce odwiedzić to cudowne miasto i zanocować w przyjaznym, otwartym miejscu.

Cena od: 65  za noc

Cena od: 75  za noc

Tanie hostele Poznań – przestrzeń, która łączy

Jesteśmy otwarci na różnorodność, dlatego nasz hostel to miejsce, które ma integrować ludzi, pomagać budować relacje, a dzięki temu pozostać we wspomnieniach naszych gości na długo. W ofercie posiadamy pokoje dla pragnących wyciszenia w samotności, ale także ciągle głodnych kontaktu z drugim człowiekiem. Nasz tani hostel w centrum Poznania jest miejscem pełnym pozytywnej energii. Nie oceniamy, nie krytykujemy, nie wytykamy palcami i nie wyśmiewamy. Najważniejszy jest dla nas szacunek i Wasze dobre wspomnienia z wizyty w Poznaniu. Bliskość Starego Rynku to bardzo atrakcyjna lokalizacja, którą postrzegamy jako wielką zaletę. Klimatyczne kamienice, wyśmienite knajpy czy unikatowe sklepy, to tylko kilka propozycji z okolicy, w której znajduje się nasz tani hostel w Poznaniu.

foto by www.waldemaRak.pl
foto by www.waldemaRak.pl
foto by www.waldemaRak.pl

Hostel Poznań – tanio i wyjątkowo

Przy tworzeniu tego miejsca przyświecała nam idea, aby każda osoba czuła się w nim komfortowo, bezpiecznie, a jednocześnie doświadczyła naszego wyjątkowego klimatu. Szczycimy się tym, że wspieramy osoby LGBT+, ale także pozostajemy całkowicie hetero-friendly. Dzięki działalności prowadzonej przez Grupę Stonewall wiele osób otrzymuje pomoc, której potrzebuje, zaś ten hostel jest kolejnym krokiem, by potrzeby wszystkich gości Poznania były zauważone. Hostel to kolejny pomysł, który z pasją realizujemy, aby zdobywać środki na kampanie, akcje czy wydarzenia wspierające osoby LGBT+. Tani hostel w Poznaniu to miejsce otwarte i potrzebne – odwiedzający mogą dzięki niemu wspomóc działania stowarzyszenia. Profesjonalny i zgrany zespół każdego dnia dba o wygodę, prywatność i najlepszą jakość obsługi.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które wciąż wpisują w wyszukiwarkę hasła hostel Poznań tanio i podzielają nasze wartości.