Hostel Poznań Centrum

Poszukujecie hostelu w centrum Poznania, gdzie będziecie mogli wypocząć i przygotować się na kolejny dzień w tym tętniącym życiem mieście?

Hostel Stonewall to nie tylko miejsce noclegowe i zakwaterowanie na wysokim poziomie, ale również otwartość i przyjazna atmosfera.

Hostel Poznań Centrum – dlaczego warto postawić na Stonewall?

Nasz hostel w Poznaniu to miejsce inne niż wszystkie. Pragniemy, żeby nasi goście czuli się tu jak w domu i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im niezapomniany pobyt. Łączymy w sobie poszanowanie prywatności z rodzinną atmosferą. Oto, co nas wyróżnia:

  • położenie w samym sercu Poznania – Hostel Stonewall znajduje się zaledwie 100 metrów od Starego Rynku,
  • korzystne ceny (od 60 zł za łóżko),
  • czystość i wysoki standard pokojów,
  • ciekawy wystrój i estetyka hostelu,
  • całkowity brak dyskryminacji i otwarta atmosfera.

Szukacie hostelu w centrum Poznania? Hostel Stonewall to bez wątpienia najlepszy wybór dla wszystkich, którzy pragną zwiedzić miasto, a jednocześnie hołdują wartościom takim jak tolerancja i szacunek dla drugiej osoby.

Cena od: 65  za noc

Cena od: 75  za noc

Poznań Hostel Centrum – Stonewall to podróż po stolicy Wielkopolski!

Jedną z największych zalet Hostelu Stonewall jest jego położenie. Jeśli szukacie hosteli w Poznaniu-centrum, nie mogliście trafić lepiej. Stonewall znajduje się w samym sercu tego przepięknego miasta i pozwoli Wam na zgłębienie jego najcenniejszych skarbów. Renesansowy ratusz? Zachwycające feerią barw kamienice? Spektakularne gmachy świątyń? Wszystko to leży na wyciągnięcie ręki! Wystarczy krótki spacer z naszego hostelu w centrum Poznania, by zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze i zabytkowej architekturze śródmieścia. Nasz hostel jest także świetnie skomunikowany z innymi, równie atrakcyjnymi kulturowo i turystycznie częściami miasta.

Hostel Poznań – u nas każdy poczuje się jak w domu!

Hostel Stonewall powstał z myślą o zapewnieniu bezpiecznego dachu nad głową wszystkim podróżujących po Poznaniu – bez względu na płeć, deklarowaną tożsamość i orientację seksualną. Swoje miejsce odnajdzie u nas każdy, kto szanuje drugiego człowieka. Zapewniamy tolerancję i otwartość. Zyski z noclegu w naszym hostelu w centrum Poznania przeznaczamy na pomaganie osobom LGBT+, które chętnie gościmy w naszych progach. Swoje drzwi otwieramy jednak dla każdego – nie liczą się dla nas Wasze preferencje, a podejście do innych. Nie narzucamy nikomu swojej ideologii i zapraszamy do siebie także gości o orientacji heteroseksualnej. Właśnie dzięki temu wszyscy czują się u nas swobodnie i bezpiecznie! Szukacie hostelu w centrum Poznania, otwartości i tolerancyjnej atmosfery? Zapraszamy!