Hostel Gay Friendly

Szukasz komfortowego noclegu w Poznaniu? Stonewall to hostel gay friendly, położony w samym centrum miasta, tuż przy zabytkowym Starym Rynku.

Dogodna lokalizacja przy ulicy Klasztornej 2 sprawia, że jest to idealny punkt startowy do dalszego eksplorowania miasta. W najbliższej okolicy znajdują się nie tylko atrakcje turystyczne, jak muzea czy teatry, ale także liczne knajpki, restauracje i puby, zapewniające rozrywkę do samego rana.

Gay friendly hostel – Poznań – poczuj się swobodnie

Czym charakteryzują się gay friendly hotels? To miejsca, w których nikt nie spojrzy na Ciebie krzywo, bez względu na to jak wyglądasz czy z kim chcesz nocować w pokoju. Taką strefą jest właśnie Stonewall Hostel. Poznań, uznawany jest za jedno z najbardziej tolerancyjnych miast w Polsce i znajduje się tu wiele miejsc przyjaznych osobom LGBT+, dlatego wybraliśmy je na siedzibę naszego hostelu i stowarzyszenia. Dzięki działalności biznesowej, jak prowadzenie hostelu czy drink-baru Lokum na ulicy Półwiejskiej, możemy realizować statutowe cele stowarzyszenia, którego celem jest pomoc osobom LGBT+.

Stonewall – Hostel gay friendly dla każdego

Nasz hostel jest miejscem, w którym każda osoba znajdzie bezpieczny i wygodny nocleg. Oferujemy łóżka w pokojach dziesięcio-, cztero- i dwuosobowych, posiadamy także pokoje prywatne dla jednej lub dwóch osób. Dzięki temu każda osoba, szukająca taniego noclegu w Poznaniu, może wybrać idealną dla siebie opcję. Dbamy o komfort i prywatność naszych gości, dlatego łóżka w pokojach wieloosobowych oddzielone są zasłoną, a do dyspozycji każdego z gości oddajemy zamykane na klucz szafki. Na terenie całego obiektu udostępniamy bezpłatne Wi-Fi, natomiast o poranku serwujemy pyszne śniadania, które pozwolą dobrze rozpocząć dzień.

Cena od: 65  za noc

Cena od: 75  za noc

Stonewall – gay friendly hostel – miejsce stworzone z pasją

Bez względu na to, jaki jest cel Twojej wizyty w Poznaniu – hostel Stonewall to doskonały wybór na nocleg. Tu znajdziesz nie tylko wygodne miejsce do spania, ale poznasz inspirujących ludzi, którzy chętnie pokażą Ci to, co najlepszego ma do zaoferowania słynne miasto doznań. Nad całym przedsięwzięciem czuwa przyjazny zespół, który zadba o to, by czas spędzony w Poznaniu był przyjemnym doświadczeniem. Znamy wyzwania, z jakimi musi się mierzyć społeczność LGBT+, ponieważ sami do niej należymy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Twój pobyt w stolicy Wielkopolski był bezpieczny i udany. Gay friendly hostel to miejsce, w którym każda osoba bez względu na płeć czy orientację poczuje się jak u siebie.