Hostel dla LGBT w Poznaniu

Jako Grupa Stonewall od maja 2015 roku prowadzimy działalność społeczną i biznesową, zrzeszając osoby popierające idee równouprawnienia i sprzeciwiające się dyskryminacji i przemocy.

Nasze inicjatywy wspierają osoby LGBT+. Jednym z projektów o wyjątkowym znaczeniu jest hostel LGBT+. Poznań to miasto, w którym ma on swoją siedzibę – przy ulicy Klasztornej 2, nieopodal Starego Rynku. Nasz hostel w Poznaniu to także miejsce hetero-friendly! Wszyscy otwarci i telorencyjnie goście są mile widziani. Inspiracją do stworzenia hostelu LGBT+ były podobne placówki, których coraz więcej pojawia się w Europie i na świecie.

Hostel LGBT Poznań – bezpieczna przestrzeń dla wszystkich

Hostel dla LGBT+ to komfortowa miejsce, w którym nikt nie poczuje się odrzucony i nieakceptowany, ani ze względu na orientację, ani przez wzgląd na tożsamość płciową czy inne aspekty. Zależy nam, aby każdy czuł się komfortowo w naszym hostelu. Poznań zaprasza wszystkich! Dzięki zyskom, mamy możliwość realizowania statutowych celów stowarzyszenia. Jeżeli zdecydujesz się na zarezerwowanie noclegu, dołożysz cegiełkę do finansowania pozostałych akcji i pomysłów. Będziemy mieli okazję zapewnić między innymi darmową pomoc psychologiczną oraz prawną, po raz kolejny zagwarantować dach nad głową osobom LGBT+ w kryzysie bezdomności czy w dalszym ciągu prowadzić kanał edukacyjny w social mediach.

LGBT hostel – komfortowe pokoje

W poznańskim hostelu LGBT+ oferujemy zarówno miejsca w przestronnych pokojach wieloosobowych, jak i w tych nieco bardziej intymnych – prywatnych. Wszystkie dostępne są w przystępnych cenach. Pomieszczenia z większą ilością łóżek wyposażone zostały w stół oraz krzesła. Pokoje prywatne dla jednej lub dwóch osób – w podwójne łóżka i stoliki nocne. Hostel dla LGBT+ gwarantuje również udogodnienia, na przykład w postaci bezpłatnego łącza WI-FI, przechowalni bagażu, szafek zamykanych na klucz, zasłonek przy łóżkach czy ręczników. Zapewniamy komfortowy wypoczynek.

Cena od: 65  za noc

Cena od: 75  za noc

Hostel Poznań – niepowtarzalny klimat

Cały budynek hostelu w Poznaniu utrzymany jest w wyjątkowym klimacie, dzięki któremu z powodzeniem można się tu zrelaksować. Wspólna jadalnia umożliwia nie tylko spokojne zjedzenie posiłku (w tym śniadania w cenie noclegu!), ale też poznanie innych mieszkańców. Zachęcamy, aby wszyscy goście, którzy wybrali poznański hostel LGBT+, odwiedzili także Lokum Stonewall – nasz oficjalny drink bar!